4 Kasım 2015 Çarşamba

2016 Yatak Modelleri

Nicoletti’nin “hâkim bir renk” olarak tanımladığı kahverengi, walnut rengine bürünüp, şık bir yatak odası olarak karşımıza çıkıyor. Renkler üzerine çalışmaları da olan Nicoletti, walnut renginin etkilerini “bağlılığın rengidir ve aile fertlerinin birbirlerine karşı bağlılıklarını güçlendirir” diyerek açıklıyor. Napoli Koleksiyonunda Nicoletti’nin tercih ettiği bu renk, yatak odasında sıcak ve rahat bir ortam yaratılmasını sağlıyor. Nicoletti’nin özellikle yere yakın olarak çalıştığı yatak ve komodinler modern bir etki yaratıyor. Gardırop kapaklarında tercih ettiği sürgü sistem yerden tasarruf sağlarken, kapaklarda kullandığı ayna da mekândaki derinlik duygusunu arttırıyor. Nicoletti’nin Lazzoni için tasarladığı bu ürünler; işlevsel parçaları ve ergonomik yapısı ile günün üçte birini geçirdiğiniz yatak odalarını konforlu alanlara dönüştürüyor.

İstikbal, bugüne kadar geliştirdiği uyku teknolojilerine şimdi bir yenisini daha ekledi. Mart ayında tüketicisiyle buluşan bu yeni ürün, sert ve yumuşak uyku konforlarını tek yatakta birleştiriyor. İstikbal ideal Comfort, İdeal Form ve Perform yatak çeşitleri, tek yatakta ‘kişiye özel’ çözüm sunuyor. İstikbal, yeni yatak serisini ikisi ünlü dört ayn çiftin rol aldığı yeni reklam filmiyle duyuruyor. Dört filmden oluşan ve her film için dört ayrı çiftin rol aldığı İstikbal reklamının ünlüleri ise; Tülin Şahin-Mehmet Özer ve Nasuh Muhruki-Mine Mahruki çiftleri. Farklı vücut yapısı, kilo, uyku alışkanlıkları ve tercihleri düşünülerek geliştirilen İstikbal ideal Comfort, İdeal Form ve Perform’un, yatak satın alma alışkanlıklarını da değiştirmesi bekleniyor. Yatakla ilgili yaşanan tüm olumsuzlukların en aza inmesini sağlayacak bu yeni tasarımların, ömrünün üçte birini yatakta geçiren insanların yaşam kalitesini de artırması hedefleniyor.

Türkiye mobilya sektöründe ödüllü tasarımları, dinamik ve vizyo-ner yaklaşımıyla saygın bir marka olan DOĞTAŞ, mobilya tasarımına 6 milyon TL’lik yatırım yaparak yenilikçilik adına sektörde büyük fark yarattı. DOĞTAŞ Mobilyanın fonksiyon ve estetiği bütünleştiren yeni serisi dünyaca ünlü modacı Atıl Kutoğlu, ünlü moda ve stil danışmanı Ece Sükan ve ünlü İtalyan mimar Federico Delrosso’nun imzasını taşıyor. Son 3 yıldır tanıtım çalışmaları ile birlikte toplamda 20 milyon TL’yi bulan yenilenme çalışmalarının en önemli dönüm noktasını oluşturan proje ile Doğtaş, 2011’de mobilya sektörüne damgasını vuruyor. Dünyaca ünlü modacı Atıl Kutoğlu ve ünlü moda ve stil danışmanı Ece Sükan ilk kez sadece Doğtaş için mobilya tasarladılar. Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, “Doğtaş Mobilya olarak Atıl Kutoğlu, Ece Sükan ve Federico Delrosso’nun yaratıcı çalışmalarıyla oluşturduğumuz bu projemizle yenilikçi tarafımızın en önemli dönüm noktalarından birini yaşıyoruz ve 2011’de mobilya sektörüne damgamızı vuruyoruz” dedi.

Sources: http://dogtas.com/home http://www.mobilyakulubu.com/visco-yatak-fiyatlari/

0 yorum:

Copyright 2009 e-okul. Hakkı varsa saklıdır.

Üste GİT